Manager Techniek
  • 32-40
  • Nederland | Duiven
  • 26 september 2025

Ben jij klaar om techniek écht impactvol te maken?

Bij Secure2Go werk je als Manager Techniek aan kritieke alarmeringsoplossingen. Jij zorgt dat onze alarmknoppen, apps en platformen vlekkeloos samenwerken – zodat hulp ingeschakeld wordt als het er écht toe doet.

Het team van Secure2Go

Word jij onze nieuwe Manager Techniek?

Bij Secure2Go zorgen we dat professionals tijdens hun werk in risicovolle situaties alarm kunnen slaan. Denk daarbij aan agressie-incidenten, arbeidsongevallen of acute gezondheidsproblemen.

Achter de schermen komt daar veel techniek bij kijken: alarmknoppen, apps, ons SaaS-platform, netwerkverbindingen én noem maar op. Samen zorgt dit voor een zeer betrouwbare oplossing voor kritieke alarmering.

Als Manager Techniek zorg jij samen met je collega’s dat onze oplossingen technisch vlekkeloos werken – van de samenwerking met leveranciers, de integratie van de verschillende systemen tot de implementatie bij onze klanten.

 

Wat ga je doen?

  • Regie op techniek en leveranciers
    Je onderhoudt de technische contacten met onze leveranciers van apparaten, netwerkverbindingen en platforms. Jij zorgt dat afspraken helder zijn, de techniek klopt en alles naadloos samenwerkt.
  • Integraties en processen coördineren
    Onze alarmknoppen, apps en SaaS-platform komen samen in één keten. Jij houdt overzicht, zorgt dat systemen goed op elkaar aansluiten en borgt dat processen helder zijn.
  • Implementaties bij klanten leiden
    Je begeleidt de technische kant van implementaties: van planning tot oplevering.
  • Derde lijn support verzorgen
    Bij complexe storingen of vraagstukken ben jij het eindstation: je analyseert de situatie, schakelt met leveranciers en zorgt voor een structurele oplossing.
  • Verbeteren en vernieuwen
    Je ziet kansen om dingen slimmer en efficiënter te doen. Die pak je op, samen met het team en onze partners.

Wat bieden wij jou?

  • Directe impact: jouw werk draagt bij aan de veiligheid van duizenden gebruikers
  • Afwisseling: techniek, leveranciers, klantprojecten én support
  • Ruimte om te groeien: je krijgt de vrijheid om je rol verder vorm te geven en jezelf te ontwikkelen.
  • Goede voorwaarden: riant salaris, bonussen, leaseauto, extra vrije dagen, pensioen en een hecht en enthousiast team

Wie zoeken wij?

  • Je werkt analytisch en nauwkeurig – je haalt energie uit puzzels oplossen en alles tot in het detail goed willen regelen.
  • Je gaat uitdagingen niet uit de weg, maar zoekt naar praktische oplossingen.
  • Je werkt gestructureerd en schakelt makkelijk tussen leveranciers, klanten en collega’s
  • HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur met een technische of bedrijfskundige achtergrond.
  • Relevante werkervaring met MDM, IoT of systeemintegraties – zowel in interne projecten als in contact met eindgebruikers.
  • Je neemt graag verantwoordelijkheid voor het hele technische traject
  • Je hebt je rijbewijs en vindt het leuk om klanten en leveranciers in binnen- en buitenland te bezoeken.

Over Secure2Go:

Met meer dan 10 jaar ervaring zijn wij dé specialist in persoonsalarmering voor medewerkers in risicovolle situaties. Vanuit Duiven bedienen we klanten in Nederland, Vlaanderen en Duitsland. We zijn een hecht en betrokken team waarin veiligheid, persoonlijke aandacht en betrouwbaarheid centraal staan.

Klinkt dit als jouw volgende stap? Stuur dan vóór 26 september je motivatie naar beate@secure2go.nl. Een assessment kan onderdeel zijn van de sollicitatieprocedure.

We maken graag kennis met je.

Solliciteren op deze vacature

"*" geeft vereiste velden aan

Max. bestandsgrootte: 128 MB.
*
  • Je ontvangt binnen 24 uur antwoord
  • Je gegevens worden via een beveiligde SSL-verbinding verstuurd en niet opgeslagen in deze website.
Medewerker Sjoerd achter het stuur
Medewerker aan het woord

“Ik ben jarenlang werkzaam geweest in de forensische zorg. Deze ervaring, gecombineerd met mijn passie voor veiligheid, zorgen ervoor dat ik bij Secure2Go helemaal op mijn plek ben.”

Sjoerd van der Spoel – Adviseur persoonsalarmering