Is het mogelijk om een demo te krijgen?
Je wil toch weten hoe persoonsalarmering werkt
Als je nog niet weet of een alarmknop de juiste oplossing is voor jullie organisatie of als je nog twijfelen welke manier van alarmeren het beste werkt, dan is het mogelijk om een eerst een demo te krijgen.
Na het adviesgesprek met een van onze adviseurs zal worden gekeken welke demo het beste bij jullie organisatie past. Wij kunnen een demo voorzien op jullie locatie of we kunnen een demoset/testknop opsturen zodat jullie zelf tijdelijk kunnen ervaren hoe het werkt.
We zijn trots op onze oplossingen en laten je er graag mee testen!
-
Is het mogelijk om een demo te krijgen?
Uiteraard is het mogelijk om een demo te krijgen, daar zijn verschillende mogelijkheden voor zoals een demo op locatie of online. Na het adviesgesprek met een van onze adviseurs zal blijken welke het meest geschikt is voor jullie organisatie.
-
Kunnen de alarmknoppen gekocht of gehuurd worden?
De hardware die bij jouw oplossing voor persoonsalarmering hoort kun je bij ons aanschaffen, leasen voor 1, 2 of 3 jaar of huren voor een korte periode van minimaal 3 maanden.
Verder lezen Over Kunnen de alarmknoppen gekocht of gehuurd worden?
-
Levert Secure2Go in Duitsland?
Secure2Go levert zeker ook persoonsalarmering aan organisaties in Duitsland. Bijvoorbeeld aan gemeenten, logistieke centra en andere organisaties en bedrijven.
-
Levert Secure2Go ook in Vlaanderen/België?
Secure2Go levert zeker ook persoonsalarmering aan organisaties in Vlaanderen en de rest van België. Bijvoorbeeld aan gemeenten, lokale besturen, OCMW’s en andere organisaties en bedrijven.
Verder lezen Over Levert Secure2Go ook in Vlaanderen/België?