Thijs Wagenaar wordt geïnterviewd over agressie alarmering door een journalist van het televisieprogramma 1Vandaag van NPO 1.

Graag gezien in nieuwsprogramma’s

Secure2Go wordt als specialist in agressie alarmering regelmatig benaderd door journalisten van nieuwsmedia. Vaak ondersteunen we journalistieke producties in de research en voorbereidingsface door ons netwerk in te zetten en onze expertise te delen. Soms brengen we ze in contact met onze klanten, komen onze oplossingen in beeld of worden we geïnterviewd.

Agressie tegen werkenden komt helaas steeds vaker voor en haalt ook steeds vaker de media. Het is alleen geen onderwerp waar professionals graag publiekelijk over spreken. Daarom is het voor journalisten van tv programma’s of kranten soms lastig om met de juiste ervaringsdeskundigen in contact te komen. Dan komen wij vaak in beeld. We proberen dan zo goed mogelijk mee te denken met een redactie en we kunnen met de alarmcentrale en de noodknoppen ook een visuele bijdrage leveren als dat nodig is.

Soms is het voor een nieuwsprogramma een beetje spannend om een ondernemer of vertegenwoordiger van een bedrijf aan het woord te laten. Toch lukt het Thijs Wagenaar van Secure2Go altijd goed om te praten over het grotere geheel. Het thema agressie, maatregelen en alarmering. Daarbij hoeft niet specifiek ingezoomd te worden op het bedrijf maar meer op de oplossing en de mensen die de alarmknoppen helaas nodig hebben tijdens hun werk.

Hieronder zie je een aantal journalistieke producties waar we aan meegewerkt hebben. We nodigen redacties van harte uit om contact met ons op te nemen als ze vragen hebben over agressiealarmering, noodknoppen, politie-inzet bij agressie, agressie in de zorg en hulpverlening en zo voort.

Thijs Wagenaar wordt geïnterviewd over agressie alarmering door een journalist van het televisieprogramma 1Vandaag van NPO 1.

Het televisieprogramma 1Vandaag maakte op 19 maart 2025 een lange reportage over ambtenaren die zich wapenen tegen agressie en bedreiging. In het onderwerp komen ervaringsdeskundigen aan het woord maar ook agressie trainer Janny de Jong en expert agressie alarmering Thijs Wagenaar van Secure2Go. Bekijk het hele onderwerp hier.