Dennis is 100 dagen in dienst bij Secure2Go
30 december 2024
Man-down systemen zijn ook PBM’s
Dennis Mulder, onze Unit Manager Alleenwerkers- & BHV-alarmering, heeft inmiddels zijn eerste 100 dagen bij Secure2Go achter de rug. Een mooi moment om met hem terug te blikken en vooruit te kijken.
“De eerste maanden heb ik veel informatie gekregen en kennis opgedaan over alle mogelijkheden van onze alarmknoppen en ons platform. Dat is ook echt nodig, want er gaat veel meer schuil achter een alarmknop en persoonsalarmering dan veel mensen denken.
Verder heb ik ontdekt dat ik hele fijne collega’s heb en dat de koffie van hoge kwaliteit is op kantoor. Toch ben ik inmiddels al vaker onderweg dan dat ik op kantoor ben. Omdat het bij mijn klanten bijna altijd om maatwerkoplossingen gaat kom ik altijd graag even langs om de situatie en de wensen goed te begrijpen. Er zijn heel veel verschillende situaties waar medewerkers alleenwerken namelijk.“ Hiervoor adviseerde ik PBM’s. Dat doe ik eigenlijk nu weer, maar dan een technische oplossing.
Bij de eerste prospect waar Dennis op bezoek kwam, was er net een calamiteit geweest. Volgens protocol kon de werknemer in kwestie 3 nummers bellen voor hulp. Helaas, bij alle drie de nummers kwam er geen reactie. Dit heeft de preventiemanagers wakker geschut zodat ze gelijk op zoek gingen naar een andere oplossing. “De eerste deal was dus snel gesloten!” lacht Dennis.
Laat Dennis ook bij jou op de koffie komen om uit te leggen wat BHV en alleenwerkersalarmering inhoudt en wat hij voor jullie organisatie kan betekenen! Neem contact op via mail of dm.
We vinden het leuk om je te helpen! Tijdens een kennismakingsgesprek luisteren we naar de uitdagingen die je hebt op het gebied van persoonlijke veiligheid en proberen we samen met jou de beste oplossing samen te stellen.
