Teamleden Secure2Go persoonsalarmering

Ervaring, bedrevenheid, toewijding en oprechte interesse. Daar staan wij voor. Altijd!

De mensen van Secure2Go maken samenwerken leuk!

Het team van Secure2Go is de afgelopen jaren zeer zorgvuldig samengesteld. We willen als bedrijf continu op een zeer hoog niveau presteren. Bij iedere uitbreiding zoeken we naar de mensen, die deze ambitie met hun ervaring, betrokkenheid en talent waar kunnen maken. We zijn een topteam met aardige en integere mensen die weten wat ze doen en wat er van ze verwacht wordt. Door onze uiteenlopende expertises en achtergronden staan we samen garant voor de kwaliteit van onze dienstverlening en service. Dat maakt het voor onze klanten oprecht heel leuk om met ons de veiligheid en het veiligheidsgevoel van hun eigen team te versterken!

Ontmoet het team van Secure2Go

Beate

Béate van Kampen

Eigenaar / Directeur

Béate van Kampen

088-8200200 beate@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Thijs Wagenaar

Eigenaar / Directeur

Thijs Wagenaar

088-8200222 thijs@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Sjoerd van der Spoel

Adviseur agressiealarmering

Sjoerd van der Spoel

088-8200211 sjoerd@secure2go.nl
Connect op LinkedIn
Rik Castelijns is adviseur agressie alarmering bij Secure2Go.

Rik Castelijns

Adviseur agressiealarmering

Rik Castelijns

088-8200288 rik@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Gabry van der Wende

Office Manager

Gabry van der Wende

026-8200263 gabry@secure2go.nl
Connect op LinkedIn
Amanda

Amanda Pals

Project coördinator

Amanda Pals

026-8200277 amanda@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Mike Joosten

Klantadviseur binnendienst

Mike Joosten

026-8200263 mike@secure2go.nl
Connect op LinkedIn
Dennis Mulder, unit manager Alleenwerkers- en BHV-alarmering

Dennis Mulder

Unit manager industrie

Dennis Mulder

088-8200255 dennis@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Wendy van den Oever

Administratie

Wendy van den Oever

026-8200263 wendy@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Renske den Haan

Support medewerker

Renske den Haan

026-8200263 renske@secure2go.nl
Connect op LinkedIn