over secure2go

Ervaring, bedrevenheid, toewijding en oprechte interesse. Daar staan wij voor. Altijd!

De mensen van Secure2Go maken samenwerken leuk!

Het team van Secure2Go is de afgelopen jaren zeer zorgvuldig samengesteld. We willen als bedrijf continu op een zeer hoog niveau presteren. Bij iedere uitbreiding zoeken we naar de mensen, die deze ambitie met hun ervaring, betrokkenheid en talent waar kunnen maken. We zijn een topteam met aardige en integere mensen die weten wat ze doen en wat er van ze verwacht wordt. Door onze uiteenlopende expertises en achtergronden staan we samen garant voor de kwaliteit van onze dienstverlening en service. Dat maakt het voor onze klanten oprecht heel leuk om met ons de veiligheid en het veiligheidsgevoel van hun eigen team te versterken!

Ontmoet het team van Secure2Go

Beate

Béate van Kampen

Eigenaar / Directeur

Béate van Kampen

088-8200200 beate@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Thijs Wagenaar

Eigenaar / Directeur

Thijs Wagenaar

088-8200222 thijs@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Sjoerd van der Spoel

Specialist

Sjoerd van der Spoel

088-8200211 sjoerd@secure2go.nl
Connect op LinkedIn
Rense Assies

Rense Assies

Business developer

Rense Assies

088-8200244 rense@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Gabry van der Wende

Office Manager

Gabry van der Wende

026-8200263 gabry@secure2go.nl
Connect op LinkedIn
Amanda

Amanda Pals

Project coördinator

Amanda Pals

026-8200277 amanda@secure2go.nl
Connect op LinkedIn
Herbert

Herbert Goossink

Accountmanager

Herbert Goossink

088-8200266 herbert@secure2go.nl
Connect op LinkedIn
Michael

Michael Pinna

Accountmanager

Michael Pinna

088-8200255 michael@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Kai Zweverink

Content creator

Kai Zweverink

026-8200263 kai@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Wendy van den Oever

Administratie

Wendy van den Oever

026-8200263 wendy@secure2go.nl
Connect op LinkedIn

Renske den Haan

Support medewerker

Renske den Haan

026-8200263 renske@secure2go.nl
Connect op LinkedIn